İnaltı Mağarası neden kapalı Sinop Emniyeti denetimleri sıkı tuttu METİN DİLEK VEFAT ETTİ

Tüpgaz Bayisindeki Patlama Güvenlik Kamerasında

Kastamonuda bir tüpgaz bayisinde 2 kişinin hayatını kaybettiği patlama, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.Kastamonunun...

29 Mart 2014, 15:34
18 Punto
16 Punto
14 Punto
12 Punto
Tüpgaz Bayisindeki Patlama Güvenlik Kamerasında
Anasayfaya Git
Kategori : Güncel
Haberi Yazıcıya Gönder
Bu Habere Yorum Yaz
Kastamonuda bir tüpgaz bayisinde 2 kişinin hayatını kaybettiği patlama, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.Kastamonunun Azdavay ilçesinde Cumhuriyet Caddesinde saat 22.45te henüz belirlenemeyen nedenle büyük bir patlama meydana geldi. Şiddetli patlamada bina göçerken, bir aile enkazın altında kaldı. Enkazın altından gelen sesleri duyan vatandaşlar, dükkan sahibi Hakkı Şahin, gelini Aysun Şahin, torunları Atalay, Nihal, Güneş Şahini yıkıntıların arasından çıkarmayı başardı.Göçük altında hayatını kaybeden Erdem Şahinin cesedine yaklaşık 5 saat süren bir çalışması sonrası ulaşılırken, yaralı olarak enkaz altından çıkarılan 2 yaşındaki Güneş bebek hastanede hayatını kaybetti.Patlama anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Kayıtlarda, olay yerinin bir anda aydınlandığı, daha sonra ortalığı toz bulutunun kapladığı ve vatandaşların yaşadığı panik ve şaşkınlık görülüyor.Patlamayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bu Habere Henüz Yorum Yazılmamış.Sitemizdeki haber,fotoğraf ve videoların her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.